Beschrijving
● IP Dahua dome met 30 meter nachtzicht
● 1/2.7 inch CMOS, 2MP
● 0.005 lux F1.6
● 2.8mm lens
● IP67 (voor buiten)
● Onvif gereed
Kenmerken
- IP Dahua dome met 30 meter nachtzicht
- 1/2.7 inch CMOS, 2MP
- 0.005 lux F1.6
- 2.8mm lens (110°)
- IP67 (voor buiten)
- Onvif gereed
- MicroSD slot
- PoE ondersteunend
- H.265 / H.264 / MJPEG
- Dual Stream
- Heeft Tripwire en Intrusion
- Bewegingsdetectie
- Privacymasker
Resolutie
Deze beveiligingscamera heeft 2 megapixel resolutie. Daardoor heeft deze camera prima beeld.
Goed nachtzicht
De bewakingscamera is uitgerust met uitstekend nachtzicht. Dankzij de Starlight functie kun je ook 's nachts gewoon in kleur meekijken op je camera tot wel 30 meter!
Weerbestendigheid
IP67 weerbestendig voor extreem slecht weer. Bij deze camera hoef je je dus geen zorgen te maken als het buiten stormt.
Perfect voor uw woning of bedrijf
Voor deze scherpe prijs kunt u als particulier of ondernemer een mooie beveiligingscamera in huis halen. De beeldkwaliteit is goed genoeg om te kunnen zien wat er buiten precies gebeurt.
SafeBe4Brave
Ruime ervaring door aandacht voor elke klant. Met onze ruime ervaring op het gebied van beveiligingstechniek is SafeBe4Brave een van de beste leveranciers in Nederland op het gebied van camera beveiliging voor bedrijven. Heeft u de wens uw particuliere woning te beveiligen bent u bij SafeBe4Brave eveneens op het juiste en professionele adres. Wij zijn geen dozenschuivers, maar testen onze bestellingen en bieden daarmee kwaliteit en zekerheid aan onze klanten!
Contact: info@safebe4brave.nl
SPECIFICATIES:
● condition: Nieuw
● delivery: Verzenden
● sku: IPC-HDW2230T-AS-S2
● mpn: 5338
Kenmerken: Kopen in Brussel